Presedinte: Popa Lavinia

E-mail: ppopalavinia@gmail.com

Presedinte: Peia Cătălina Maria

E-mail: kmarie.peia@gmail.com

Presedinte: Julean David

E-mail: juleandavid@yahoo.de

Presedinte: Sînjorz Enrico

E-mail: sinjorz.enrico@yahoo.com

Presedinte: Pravăț Alexandra

E-mail: alexandrahsm@yahoo.com

Presedinte: Gherghel Bogdan

E-mail: bogdangherghel99@gmail.com

Presedinte: Cilean Alexandra

E-mail: alexandra.cilean@yahoo.com

Presedinte: Onufrei Paula Alexandra

E-mail: paula.onufrei@yahoo.ro

Presedinte: Obreja Daria Alexandra

E-mail: dariaalexandra@yahoo.com

Presedinte: Lăzărică Florian Alexandru

E-mail: alexflo98k@yahoo.com

Presedinte: Gradu Paula

E-mail: paula.gradu@gmail.com

Presedinte: Ioana Delia Știrbu

E-mail: idelia.stirbu@yahoo.com

Presedinte: Onică Luca

E-mail: lucaonica@gmail.com

Presedinte: Adina Apetrei

E-mail: adinamapetrei@gmail.com

Presedinte: Anamaria Dobra

E-mail: –

Presedinte: Patricia Elena Trofin

E-mail: trofinpatricia_28@yahoo.ro

Presedinte: Teodora Mistodie

E-mail: –

Presedinte: Bezerau Dragoș

E-mail: dragos_bezerau@yahoo.com

Presedinte: Delia Geambasu

E-mail: geambasudelia@yahoo.com

Presedinte: Pîrău Vlad

E-mail: pirauvlad@gmail.com

Presedinte: Câmpan Mihai

E-mail: mcmihaicampan@gmail.com

Presedinte: Andrei Precup

E-mail: andreiprecup99@gmail.com

Presedinte: Mihai Popa

E-mail: popa.claudiu.mihai.99@gmail.com

Presedinte: Badea Iarina-Aurora

E-mail: iarina_badea@hotmail.com

Presedinte: Roșu Maria

E-mail: mariarosu15@yahoo.com

Presedinte: Dubariu Diana Francesca

E-mail: dianafrancescadubariu@yahoo.com

Presedinte: Olariu Leonard

E-mail: leonard_olariu@ymail.com

Presedinte: Iolanda Ianopol

E-mail: yaisha2008@yahoo.com

Presedinte: Cărăușu Bianca Beatrice

E-mail: beatriceb43@yahoo.com

Presedinte: Sandu Raluca Maria

E-mail: raluca.sandu99@yahoo.com

Presedinte: Carina Cărpineanu

E-mail: carpineanu.carina@gmail.com

Presedinte: –

E-mail: –

Presedinte: Pușcaș Cătălin

E-mail: cata.puscas@yahoo.com

Presedinte: Mahu Anda Maria

E-mail: pandaanda7@gmail.com

Presedinte: Cherecheș Raul

E-mail: raul_yo_raul98@yahoo.ro

Presedinte: Maria Munteanu

E-mail: mariamunteanu99@yahoo.com

Presedinte: –

E-mail: –

Presedinte: –

E-mail: –

Presedinte: Epure Cătălin

E-mail: catalin_epure98@yahoo.com

Presedinte: Guțu Ariana Elena

E-mail: gutu.ariana@yahoo.com

Presedinte: Iulia Por

E-mail: por_iulia@yahoo.com

Presedinte: –

E-mail: –

Presedinte: Cătană Maria

E-mail: maria.catana19@gmail.com

Presedinte: Antonia Hosu

E-mail: hosu.antonia@gmail.com

Presedinte: Teodor Cristian Fleșar

E-mail: teoflesar@ymail.com

Presedinte: Bălașa Oana

E-mail: omg.oana@yahoo.com

Presedinte: Vlad Maxim

E-mail: vladm625@yahoo.com

Presedinte: Alexandru Văduva

E-mail: vaduva.alexandru28@yahoo.com

Presedinte: Cotiga Camelia

E-mail: camelia.cotiga@proautotgjiu.ro

Presedinte: Suciu Vasile

E-mail: silesuciu@yahoo.com

Presedinte: Antonia Maria Muscă

E-mail: antu.antoniia@yahoo.com

Presedinte: Andrada Sîrca

E-mail: andradasirca@yahoo.com

Presedinte: Mihnea Oros

E-mail: mihnea.oros@yahoo.com

Presedinte: Mazilu Patricia

E-mail: patrimazilu@yahoo.com

Presedinte: Gheorghe Alexandra

E-mail: alexandragheorghe22@yahoo.com

Presedinte: Nechita Teodora

E-mail: nechita_t@yahoo.com

Presedinte: –

E-mail: –

Suntem peste
0
De membrii activi
Organizati in
0
Cluburi din Romania
Si avem peste
0
Membrii in strainatate